Sprawdź na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy:
  • Pracownik Produkcji
  • Stolarz
  • Pomocnik Stolarza

Pracownik Produkcji

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Uruchomiliśmy październikową rekrutację do naszego zespołu w Pęclinie pod Warszawą. W związku z dynamicznym rozwojem rozbudowujemy dział produkcji i poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI.

Czym się zajmujemy?
Jesteśmy wiodącym producentem elementów wykończeniowych i dekoracyjnych z betonu architektonicznego. Wysoką jakość produktów stawiamy na równi z najwyższymi standardami współpracy – dla nas najważniejsi są ludzie, którzy budują zespół. Odezwij się do nas – czekamy na Ciebie!

TWOJE ZADANIA:
  • praca przy produkcji okładzin betonowych GRC
  • praca na linii produkcyjnej – ręczna i zmechanizowana
  • obróbka produktów
  • przygotowanie produktów do transportu
  • czyszczenie i konserwacja używanego sprzętu
JEŻELI:
  • posiadasz doświadczenie w pracy na wybranym stanowisku lub jesteś pełen zapału, aby szybko wdrożyć się w nowe zadania
  • odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzisz do powierzonych zadań
  • potrafisz pracować w zespole
  • masz ambicje, aby rozwijać swoje umiejętności
  • chcesz realizować jedne z najciekawszych projektów w Polsce
DAJ NAM SIĘ LEPIEJ POZNAĆ!
  • Prześlij swoje CV na adres e-mailowy: biuro@milke.se
  • lub zadzwoń: +48 577 507 300
  • lub odwiedź nas i zobacz, jak pracujemy!
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • 3400-4800 zł brutto/miesiąc
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość awansu
  • pracę przy ciekawych projektach

    Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje umiejętności.
    ZAPRASZAMY!
    #MilkeTeam

Stolarz & Pomocnik Stolarza

POSZUKIWANY STOLARZ & POMOCNIK STOLARZA!

Nadeszła chwila, w której rozbudowujemy nasz zakład. Bardzo się cieszymy, bo to oznacza, że MILKE wciąż się rozwija. W związku z tym poszukujemy osób na stanowiska: STOLARZ i POMOCNIK STOLARZA. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu – sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i odezwij do nas jeszcze dziś! Miejsce pracy to siedziba firmy w Pęclinie pod Warszawą.

Praca adekwatna do stanowiska.

  • prace stolarskie na podstawie powierzonej dokumentacji i rysunków technicznych
  • dokonywanie właściwych pomiarów
  • obróbka elementów drewnianych
  • obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • wykonywanie mebli na indywidualne zamówienie
  • szlifowanie
  • oklejanie
  • montaż
  • przygotowywanie elementów do transportu
  • współpraca z działem technologicznym
  • dbanie o jakość powierzonych projektów
  • terminowa realizacja zadań
  • organizacja stanowiska pracy
JEŻELI:
  • jesteś sumienny i zaangażowany
  • posiadasz zdolności manualne i umiejętność technicznego myślenia
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • prześlij swoje CV na adres e-mailowy: biuro@milke.se
OFERUJEMY:
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • 3500-5000 zł brutto/miesiąc
  • możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś je wykorzystać – odezwij się jeszcze dziś! Czekamy na Ciebie!
ZAPRASZAMY!
#MilkeTeam